Informacje kontaktowe:

Blog – pytania i współpraca
Szkolenia – kontakt i pytania
Marcel Mieszkalski
792 542 652
Gabinet Wrocław – Marcel Mieszkalski
Pracownia Zdrowia
ul. Dąbrowskiego 42
50-457 Wrocław
570 155 000
Gabinet Kolbuszowa – Sławomir Mokrzycki
Przychodnia Rehabilitacyjna
Nowe Miasto 51
36-100 Kolbuszowa
667 882 992
Lublin Warszawa Kraków Wrocław Gdańsk
Jeśli chcesz sprawdzić aktualne szkolenia w danym mieście, kliknij nasze logo w wybranej lokalizacji i dołącz do grona naszych kursantów

SPRAWDŹ LISTĘ DOSTĘPNYCH SZKOLEŃ

Warsztaty Fizjopasjonatów: Terapia zatok

Prowadzący: Marcel Mieszkalski, Sławomir Mokrzycki
Cena: 120zł

TERAPIA WISCERALNA W PRAKTYCE FIZJOTERAPEUTY

Prowadzący: Marcin Szkolnicki Osteopata
Cena: 1197zł

Terapia wisceralna w praktyce fizjoterapeuty to intensywne, trzydniowe, teoretyczno-praktyczne szkolenie prezentujące techniki osteopatii wisceralnej – jednego z głównych kierunków osteopatii.

OSTEOPATYCZNE PODEJŚCIE DO ZABURZEŃ PSYCHOSOMATYCZNYCH

Prowadzący: Jakub Stępnik D.O.
Cena: 1200zł

Praktyczny, 2-modułowy kurs z ogromną dawką wiedzy i praktycznych umiejętności. Szkolenie to ma na celu przedstawienie z praktycznej strony pracy z różnymi rodzajami stresu, jego objawami w ciele pacjenta i sposobami uwolnienia/leczenia.

TECHNIKI OSTEOPATYCZNE W GINEKOLOGII I POŁOŻNICTWIE

Prowadzący: Marcin Szkolnicki Osteopata
Cena: 1197zł

Trzydniowe, intensywne szkolenie oparte o najnowszą wiedzę medyczną i osteopatyczną, dotyczącą postępowania w rożnych dolegliwościach ginekologicznych, w czasie ciąży i w okresie okołoporodowym.

TERAPIA PUNKTÓW SPUSTOWYCH

Prowadzący: mgr Patryk Sobotka, mgr Maciej Duczyński
Cena: 1000zł

Terapia punktów spustowych w najbardziej efektywnym wydaniu, oparta o techniki pozycyjnego uwalniania. Poznaj bezpiecznie, bezbólowe, ale przede wszystkim skuteczne formy pracy z punktami spustowymi.

MANIPULACJE NERWOWO-MIĘŚNIOWE

Prowadzący: Jakub Stępnik D.O.
Cena: 1200zł

Neuropatie i zespoły uwięźnięcia to bardzo aktualny problem kliniczny. Intensywny kurs manipulacji nerwowo-mięśniowych pozwoli Ci skutecznie prowadzić proces terapeutyczny w oparciu o efektywne i bezpieczne formy uwalniania struktur nerwowych.

TERAPIA CRANIO-SACRALNA

Prowadzący: Marcin Szkolnicki Osteopata
Cena: 1197zł

Szkolenie, które krok po kroku wprowadzi Cię w obszar terapeutyczny, który świetnie sprawdza się w terapii dzieci i osób dorosłych. Nowa koncepcja terapeutyczna w Twoim gabinecie, która pozwoli Ci regulować procesy fizjologiczne w ciele pacjenta, zwalczać negatywne skutki stresu, a także wyeliminuje uporczywy ból.

ANATOMIA PALPACYJNA W UJĘCIU KLINICZNYM

Prowadzący: Bob Hannes D.O.
Cena: 1300zł

Chcesz szlifować umiejętności palpacyjne pod okiem świetnego osteopaty? Szkolenie zostanie podparte praktycznym podejściem, łączącym patologię z funkcjonalnością, dzięki czemu połączysz umiejętności czysto palpacyjne z wiedzą i praktycznymi wskazówkami gabinetowymi.

TERAPIA MANUALNA I IGŁOTERAPIA

Prowadzący: mgr Marcel Mieszkalski, Sławomir Mokrzycki
Cena: 890zł

Wyjątkowe szkolenie, które łączy w sobie zalety postępowania manualnego i igłoterapii. Szkolenie porusza zagadnienia związane z najczęstszymi jednostkami dysfunkcyjnymi, z którymi przyjdzie Ci się zmierzyć w gabinecie.

MASAŻ TKANEK GŁĘBOKICH

Prowadzący: mgr Patryk Sobotka, mgr Maciej Duczyński
Cena: 1600zł

Sześć dni szkoleniowych, pod okiem Projektu Masaż, czyli największych pasjonatów masażu w Polsce. Po tym szkoleniu, terapia tkanek miękkich będzie czystą przyjemnością, a efekty terapeutyczne przyniosą ci ogromną satysfakcję.

Archiwum Szkolenia - Fizjopassion