6h wideo

5 modułów

certyfikat

OPIS

Z materiałów dowiesz się jak bezpiecznie i efektywnie pracować z pacjentem w stanie ostrym. Omówię kluczowe aspekty postępowania przez pryzmat zespołów korzeniowych. Nauczysz się jak interpretować degenerację krążka międzykręgowego i jakie czynniki warto wziąć pod uwagę podczas programowania terapii. Dodatkowo wnikliwie omówię diagnostykę zespołów korzeniowych.

PODCZAS SZKOLENIA NAUCZYSZ SIĘ

CERTYFIKAT

  • Uczestnik szkolenia może uzyskać imienny certyfikat w formie elektronicznej.
  • Warunkiem otrzymania certyfikatu jest ukończenie wszystkich lekcji zawartych w kursie.

MATERIAŁY DODATKOWE

  • Prezentacja
  • Ebook ‘Krążek międzykręgowy – niezbędnik’

DOSTĘP DO MATERIAŁÓW

  • Dostęp do materiałów otrzymasz od razu po wykupieniu szkolenia.
  • Dostęp do materiałów jest dożywotni
  • Jeśli mimo wykupienia materiałów nie masz dostępu do zawartości kursu, skontaktuj się z nami poprzez formularz na stronie kontaktu.

O prowadzącym

Marcel

33 Kursy

+1279 uczestników
Dołącz

Kurs zawiera

  • 28 Lekcje
  • 1 Test
  • Kurs Certyfikat

Po ukończeniu oceń kurs

5.0
Śr. Ocena
6 Oceny
5
6
4
0
3
0
2
0
1
0
Podziel się wrażeniami po zakończeniu kursu.
Monika Kuśnierz
Opublikowano 1 dzień temu
Bardzo polecam!

Jasno i zrozumiale przedstawiona fizjologia problemów dyskowych i mechanizmów, które na nie wpływają. Przyda się każdemu, początkującemu ale i doświadczonemu w ramach uporządkowania wiedzy i zrozumienia sensu stosowanych technik terapeutycznych 🙂

×
Podgląd obrazu
Magdalena
Opublikowano 3 tygodnie temu
Ogrom merytorycznej treści

Teoria jest wyłożona prosto, ale zarazem ciekawie. Jak zawsze odnoszę wrażenie, że trzeba pochylić się ku dobrej znajomości anatomii, bo ona nigdy nie zawodzi. Marcel fajnie doprecyzowuje i uzupełnia wiedzę, którą już kiedyś się zdobyło, ale może nie do końca się pamiętało czy rozumiało. Praktyka świetnie i pomalutku wyjaśniona - zdecydowany plus. Podoba mi się test sprawdzający wiedzę.

×
Podgląd obrazu
Katarzyna
Opublikowano 2 miesiące temu
Dużo przydatnej wiedzy

Zrozumiale i prosto przedstawione informacje i korelację anatomiczne. Dużo przykładów użycia technik i wiedzy w praktyce.

×
Podgląd obrazu
Marcin
Opublikowano 3 miesiące temu
Merytoryczne kompendium wiedzy

Znalazłem w tym materiale naprawdę przystępnie przedstawioną przez Marcela patomechanikę ostrych stanów dyskowych, oraz zasób technik (zaprezentowanych w bardzo logicznej kolejności), które znacznie uporządkowały mi pracę z tym typem dolegliwości.

×
Podgląd obrazu
Michał
Opublikowano 3 miesiące temu
Niezbędnik w pracy z pacjentem bólowym!!!

Obejrzałem ten kurs już chyba cztery razy i na pewno będę do niego wracał ponieważ za każdym razem wychwytuje kolejne szczegóły istotnie wpływające na skuteczność mojej pracy z pacjentami bólowymi (nie tylko w obrębie kręgosłupa lędźwiowego). Solidne postawy merytoryczne jak i praktyczne podane w przystępny sposób powodują, że wiedza wchodzi z łatwością. Polecam wszystkim!!!

×
Podgląd obrazu
Krzysztof
Opublikowano 4 miesiące temu
Super!

Część teoretyczna w przejrzysty i prosty sposób ukazuje problem jakim jest zespół korzeniowy a nagrane techniki są bardzo szczegółowo i opisowo pokazywane. Gorąco polecam!

×
Podgląd obrazu
Pokaż więcej opinii
Podziel się wrażeniami po zakończeniu kursu.