NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Aby zapisać się na szkolenie należy wejść w zakładkę SZKOLENIA, wybrać interesujące szkolenie klikając WIĘCEJ.
Kiedy pojawią się proponowane terminy kursu dla fizjoterapeutów należy kliknąć ZAPISZ SIĘ.
Na ekranie pojawi się formularz zgłoszeniowy, który należy dokładnie uzupełnić.
WAŻNE – aby uzupełnić wszystkie pola.
Po wypełnieniu formularza należy kliknąć WYŚLIJ.
UWAGA! Odpowiedzi na zgłoszenia nie są generowane automatycznie. Informację zwrotną otrzymasz od naszej koordynatorki ds. szkoleń w godzinach 9-17 / pon. – pt.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i wysłaniu go, na wskazany w formularzu e-mail przyjdzie informacja zwrotna dotyczące rejestracji oraz dane do przelewu na które należy dokonać wpłaty zaliczki.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest dokonanie wpłaty zaliczki w wysokości 300zł w ciagu 7 dni od otrzymania wiadomości zawierającej dane do przelewu.

Resztę kwoty za szkolenie należy wpłacić do 2 tygodni przed rozpoczęciem szkolenia.

Każde szkolenie dla fizjoterapeutów organizujemy w obiektach hotelowo-konferencyjnych.
Szczególną uwagę zwracamy na komfort uczestników zajęć – dbamy o to, aby sala była dobrze oświetlona oraz mogła swobodnie pomieścić daną grupę szkoleniową.
Zazwyczaj, obiekty z którymi mamy okazję współpracować są przez nas sprawdzone, odznaczają się wysoką jakością usług gastronomicznych oraz udogodnień wspierających prowadzenie szkoleń.

Przeciętna wielkość grupy szkoleniowej to 20 osób.
Maksymalna wielkość grupy to około 26 osób, jednak nie jest to regułą. W zależności od stopnia zaawansowania szkolenia ustalamy maksymalną liczbę uczestników.

Niewielka grupa gwarantuje nam możliwość indywidualnego kontaktu prowadzącego z każdym z uczestników, chociażby na takich szkoleniach jak igłoterapia.
Jeżeli mamy do dyspozycji dwóch prowadzących – często wielkość grupy ulega zwiększeniu.

Szkolenia zazwyczaj realizujemy w godzinach 9-18:00, jednak jest to zależne od grupy oraz prowadzącego. Nie mamy reguły kończyć o konkretnej godzenie, jeżeli grupa lub prowadzący skłonni są kontynuować naukę.
W czasie szkolenia uwzględniamy przerwy kawowe oraz przerwę obiadową.

Na kursie otrzymasz od nas skrypt szkoleniowy, który pomoże Ci utrwalić wiedzę zdobytą podczas szkolenia. Jest on również świetną „ściągawką” w pracy gabinetowej, dzięki której będziesz mógł szybko i łatwo odnaleźć najważniejsze zagadnienia dotyczące terapii manualnej, igłoterapii lub psychosomatyki.

Po każdym ukończonym module otrzymasz zaświadczenie, natomiast po ukończeniu wszystkich modułów szkolenia dostaniesz certyfikat ukończenia zajęć.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest dokonanie wpłaty zaliczki w wysokości 300zł w ciagu 7 dni od otrzymania wiadomości zawierającej dane do przelewu. Zgodnie z regulaminem zaliczki w momencie rezygnacji nie podlegają zwrotowi.

Program szkoleniowy skierowany jest do fizjoterapeutów, studentów fizjoterapii, masażystów oraz lekarzy.

Uczestnicy szkoleń zorganizowanych przez naszą firmę mogą kontaktować się z wykładowcą po zakończeniu kursu. Po ukończeniu szkolenia każdy z uczestników dodawany jest do tajnej grupy dla fizjoterapeutów na portalu społecznościowym na której może kontaktować się oraz wymieniać poglądy zarówno z innymi uczestnikami szkolenia jak i z prowadzącym.