NASZA KADRA

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze kursy były na najwyższym poziomie. Zapoznaj się z naszymi wykładowcami i dołącz do nas!

Marcel Mieszkalski

Zawsze chciał pomagać ludziom wrócić do pełni sił i bardzo szybko dostrzegł, że fizjoterapia jest drogą, która idealnie określa jego ambicje zawodowe. Mozolna praca nad własnym rozwojem, ciągłe pogłębianie wiedzy i umiejętności przyczyniły się do ‚spotkania’ z osteopatią, która już przy pierwszym kontakcie pochłonęła go bez reszty. Dziś mimo młodego wieku ma już spore doświadczenie w pracy z pacjentami, spełnia się zawodowo prowadząc gabinet na terenie Wrocławia i prowadząc szkolenia i warsztaty w całej Polsce. Prowadzi też własną stronę z jednym z największych w Polsce blogów fizjoterapeutycznych – Fizjopassion.

Sławek Mokrzycki

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. Feliksa Skubiszewskiego w Lublinie. Po ukończeniu studiów podjąłem naukę w wielu szkoleniach rozwijających co sprawiło, że do tej pory zawód, który wykonywałem stał się moją pasją wypełniającą każdą wolną chwilę. W 2014 roku, moje drogi skrzyżowały się z geniuszem medycyny manualnej lek. med. Radosławem Składowskim, który wraz z Bartoszem Czajką otworzył mi oczy na rzeczy, których do tej pory nie dostrzegałem. Uświadomiłem sobie dzięki ich szkoleniom, że dłonie terapeuty mają olbrzymie możliwości. Wymagają tylko globalnego spojrzenia na pacjenta, wiedzy i empatii. W 2015 roku zostałem mianowany asystentem szkoleń z zakresu pinoterapii i igłoterapii. Funkcję tą pełnię do dzisiaj z olbrzymią radością.

Jakub Stępnik D.O.

Absolwent studiów magisterskich i doktoranckich na kierunku fizjoterapia na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, gdzie kończy pisać swoją rozprawę doktorską oraz absolwent pięcioletnich studiów specjalistycznych na Flanders International College of Osteopathy, w której aktualnie pełni funkcję asystenta. Jest pasjonatem nauk biologicznych, osteopatii, medycyny, biomechaniki i fizjologii, których to uczy się od najlepszych specjalistów na całym świecie. Oprócz medycyny zachodniej aby lepiej poznać organizm człowieka sięga po dokonania medycyny wschodniej i stara się je tłumaczyć na język biologii, biofizyki i biochemii.

Bob Hannes D.O.

Osteopata z kilkunastoletnim doświadczeniem gabinetowym i instruktorskim. Prowadzi zajęcia w wielu krajach, ucząc anatomii, biomechaniki oraz technik osteopatycznych. Absolwent International Academy of Osteopathy (IAO) w Belgii. Obecnie związany z Flanders International College of Osteopathy (FICO). Prowadzi własną klinikę osteopatyczną w Atwerpii. Jak sam twierdzi, anatomia jest dla niego kluczem do rozwijania swojej codziennej praktyki. Ceni w niej fakt, że pozwala mu zrozumieć z czym ma do czynienia podczas pracy w gabinecie. Prywatnie uwielbia spędzać czas z żoną i dwójką dzieci. W wolnej chwili oddaje się podróżom i aktywności fizycznej.

Piotr Kostrzębski

Fizjoterapeuta, terapeuta manualny, powięziowy i osteopatyczny. Instruktor z uprawnieniami międzynarodowymi modelu FDM i FDM NEURO. Na codzień prowadzi w Poznaniu Gabinet Rehabilitacji oraz koordynuje działem fizjoterapii, ortopodologii w AnMedica Wielkopolskim Centrum Zdrowej Stopy. Jego zainteresowania w szczególnej mierze dotyczą terapii bólu oraz całościowej terapii pacjentów z problemami stóp, terapii powięziowej pacjenów ze schorzeniami neurologicznymi, psychosomatycznymi.

mgr Patryk Sobotka

Fizjoterapeuta z wykształcenia, masażysta z zamiłowania. W człowieku interesuje go wszystko co miękkie i co da się rozluźnić, wydłużyć i poprawić ruchomość. W czasie gdy nie leczy ludzi zajmuję się fotografią i montażem. Bacznie obserwuje nowe media i rozwój internetowego video, które stara się połączyć z tym co lubi najbardziej, czyli fizjoterapią i masażem, stąd Projekt Masaż.

dr Maciej Duczyński

Jest dyplomowanym masażystą i fizjoterapeutą z dużym zamiłowaniem do neurologii. Poza przygotowywaniem dla Was filmów i artykułów, zawodowo zajmuje się masażem leczniczym i rehabilitacją neurologiczną. Prywatnie jest molem książkowym i pasjonatem eksploracji przestrzeni kosmicznej. Zanim sam wyleci na orbitę lub dalej, nagra jeszcze kilka filmów.