Kontakt

Bądźmy w kontakcie

Cześć! Zanim zdecydujesz się na kontakt ze mną, chcę byś poznał kilka zasad, które bardzo nam ten kontakt ułatwią. Stworzyłem je w celu filtrowania wiadomości, które otrzymuję, bo ich ilość była tak duża, że musiałbym nie zajmować się niczym innym poza odpowiadaniem na maile.

1. Jeśli chcesz się ze mną skontaktować w sprawie współpracy reklamowej to nie piszę sponsorowanych artykułów i nie zamieszczam obcych treści na mojej platformie. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z Fizjopassion to chętnie rozważę ofertę, w ramach której skorzystają moi odbiorcy.

2. Szanujmy się wzajemnie. W związku z tym proszę Cię o używanie ogólnych zasad kultury, polskich znaków, przecinków i kropek w wysyłanych wiadomościach. To naprawdę ułatwia czytanie i pozwala mi lepiej zrozumieć Twoje pytania i wątpliwości. 

3. Szanujmy swój czas. Jeśli chcesz zadać pytanie, na które znajdziesz odpowiedź po kilku sekundach wyszukiwania za sprawą Google, to marne szanse, że na nie odpowiem. Jeśli w ogólnodostępnych wyszukiwarkach nie znajdujesz odpowiedzi na swoje pytania to jestem do Twojej dyspozycji.

4. Temat wiadomości ma znaczenie. Decydując się na kontakt, pomóż nam sortować wiadomości, przez co sprawniej na nie odpowiemy.

Napisz w temacie wiadomości:

  • Do Marcela – jeśli masz pytanie merytoryczne, szkoleniowe lub zwyczajnie chcesz podyskutować na tematy związane z szeroko pojętym zdrowiem.
  • Podcast – jeśli chcesz, by odpowiedź na Twoje pytanie pojawiła się w jednym z odcinków naszego podcastu Fizjopassion na podsłuchu. Nasz kącik społecznościowy czeka na Twoje pytania.
  • Problemy techniczne – jeśli na Twoim koncie użytkownika coś nie działa prawidłowo, dostrzegasz problem z funkcjonowaniem strony internetowej lub platformy edukacyjnej (brak certyfikatu, problemy z otwieraniem lekcji bądź testów itp.).
  • Sklep – jeśli nie masz dostępu do wykupionych materiałów, masz problem z płatnością, nie działa Twój kupon rabatowy itp.
  • Inne – jeśli masz pytanie, które nie wpisuje się w żadną z powyższych kategorii.

5. Napisz do mnie czasem, że ta platforma edukacyjna wnosi coś fajnego do Twojego życia. Wiadomość o tym, że zrobiłeś krok do przodu i zakładasz swój gabinet, albo ta, w której wspominasz, że dzięki moim treściom rozwijasz się jako terapeuta to ogromny kopniak motywacyjny, który napędza mnie do działania. Chętnie dowiem się co się u Ciebie zmieniło odkąd korzystasz z treści dostarczanych przez Fizjopassion.

Wszystkie wiadomości trafiające na naszą skrzynkę w pierwszej kolejności czyta Maciek i jeśli wiadomość nie jest skierowana bezpośrednio do mnie to również on na taką wiadomość odpisze.

Pamiętaj też o tym, że pracujemy od 9:00 do 17:00 i że na pytania skierowane bezpośrednio do mnie odpisuję z pewnym opóźnieniem, co wynika z codziennej pracy gabinetowej i szkoleniowej. Jeśli po kilku dniach odpowiedź ode mnie nie doleciała na Twoją skrzynkę to nie gniewaj się i wyślij swoje pytanie ponownie.