Lekcja 1 z0
W trakcie

Materiały dodatkowe

Marcel 27/11/2021
Lekcja
Materiały dodatkowe

Pliki do pobrania w zakładce ‘Materiały dodatkowe’

Cześć!

Bardzo mi miło, że dołączyłeś do grona uczestników kursu online ‘Bóle głowy praktyczne kompendium’. Liczę, że te kilkadziesiąt godzin spędzone z materiałami autorstwa Marcela Mieszkalskiego, , okaże się owocną inwestycją w Twój terapeutyczny rozwój.

Jak korzystać z kursu?

Kurs składa się z mini lekcji, które tworzą spójną całość. Przy pierwszym podejściu do kursu obejrzyj kolejno wszystkie lekcje, a w ramach powtórki możesz wracać do wybranych lekcji, by przypomnieć sobie konkretne zagadnienie.

W każdej lekcji, tuż pod filmem znajdziesz przycisk ‘Oznacz jako ukończone’. Klikając w przycisk odhaczysz tę lekcję w spisie całego kursu i zostaniesz automatycznie przełączony do kolejnej lekcji. W panelu kursu po lewej stronie ekranu znajdziesz pasek postępu, który będzie się wypełniał w ramach ukończenia kolejnych lekcji.

Po ukończeniu wszystkich lekcji, gdy pasek postępu dobije do 100%, automatycznie wygeneruje się Twój imienny certyfikat ukończenia szkolenia, który znajdziesz odtąd na stronie głównej szkolenia i w Twoim profilu, w zakładce ‘Moje Certyfikaty’.

Na końcu kursu znajduje się quiz sprawdzający to czego się nauczyłeś. Trzymam kciuki za jak najlepszy wynik!

Jeśli w ramach przerabiania kursu pojawią się:

  • pytania dotyczące jego treści – kieruj je proszę na Forum Fizjopasjonatów w ramach tej dyskusji
  • problemy techniczne z prawidłowym funkcjonowaniem platformy – kieruj je proszę na Forum Fizjopasjonatów w ramach tej dyskusji

Po ukończeniu szkolenia nie zapomnij podzielić się swoją opinią, która jest dla nas niezmiernie ważna. Możesz to zrobić na samym dole na stronie szkoleniaZa każdą przesłaną opinię otrzymasz od nas prezent w postaci jednorazowej zniżki w naszym sklepie w wysokości 20%. Zniżki nie kumulują się, co oznacza, że za kilka wystawionych opinii otrzymasz kilkukrotnie zniżkę w wysokości 20%.

Zniżki nie obejmują pakietów kursów, warsztatów stacjonarnych oraz subskrypcji Akademii Fizjopassion.

Życzę Ci przyjemnej nauki i dziękuję, że z nami jesteś!

Webinar 1 - pdf
Webinar 1 - xmind
Neuralgie
Wstęp do skryptu
Webinar 2 - pdf
Webinar 2 - xmind
Punkty i szwy czaszkowe
Webinar 3 - pdf
Webinar 3 i 4 - xmind
Webinar 4 - pdf
Webinar 5 - pdf
Webinar 5 - xmind
Różnicowanie bólów głowy