Informacje kontaktowe:

Blog – pytania i współpraca
Szkolenia – kontakt i pytania
Alicja Tupaj Koordynator ds. szkoleń
730333802
Gabinet Wrocław – Marcel Mieszkalski
Pracownia Zdrowia
ul. Dąbrowskiego 42
50-457 Wrocław
570 155 000
Gabinet Kolbuszowa – Sławomir Mokrzycki
Przychodnia Rehabilitacyjna
Nowe Miasto 51
36-100 Kolbuszowa
667 882 992

SŁAWEK MOKRZYCKI

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. Feliksa Skubiszewskiego w Lublinie. Po ukończeniu studiów podjąłem naukę w wielu szkoleniach rozwijających co sprawiło, że do tej pory zawód, który wykonywałem stał się moją pasją wypełniającą każdą wolną chwilę.

W 2014 roku, moje drogi skrzyżowały się z geniuszem medycyny manualnej lek. med. Radosławem Składowskim, który wraz z Bartoszem Czajką otworzył mi oczy na rzeczy, których do tej pory nie dostrzegałem. Uświadomiłem sobie dzięki ich szkoleniom, że dłonie terapeuty mają olbrzymie możliwości. Wymagają tylko globalnego spojrzenia na pacjenta, wiedzy i empatii. W 2015 roku zostałem mianowany asystentem szkoleń z zakresu pinoterapii i igłoterapii. Funkcję tą pełnię do dzisiaj z olbrzymią radością.

Chęć nieustannego rozwoju sprawiła, że w 2016 rozpocząłem naukę w belgijskiej szkole osteopatii, Flanders International College of Osteopathy (FICO). Nie uznaję podziału na pracę strukturalną czy biodynamiczną. Uważam, że każdy potrzebuje indywidualnego podejścia do choroby i zgodnie z tą koncepcją pacjentów przyjmuję w Kolbuszowej, w Poradni Rehabilitacyjnej.

Sławek Mokrzycki - Fizjopassion