fbpx
szkolenia@fizjopassion.pl 730-333-802
Polityka prywatności
Regulamin

Informacje kontaktowe:

Blog – pytania i współpraca
Szkolenia – kontakt i pytania
Alicja Tupaj Koordynator ds. szkoleń
Gabinet Wrocław – Marcel Mieszkalski
Gabinet Kolbuszowa – Sławomir Mokrzycki

FIZJOPASSION SZKOLENIA

Jedyne miejsce dla fizjoterapeutów, łączące praktyczne podejście do nauki i znakomitą zabawę.

Chcesz odkryć na nowo swój potencjał edukacyjny?
Chętnie Ci w tym pomożemy!

Wybierz drogę rozwoju, skorzystaj z naszej oferty szkoleniowej i dołącz do grona Fizjopasjonatów.

NASZE STATYSTYKI

10
DOŚWIADCZONYCH SZKOLENIOWCÓW
112
ZORGANIZOWANYCH SZKOLEŃ I WARSZTATÓW
1000
ZADOWOLONYCH ABSOLWENTÓW

SPRAWDŹ AKTUALNE SZKOLENIA

Jeśli chcesz sprawdzić aktualne szkolenia w danym mieście, kliknij nasze logo w wybranej lokalizacji i dołącz do grona naszych kursantów
Lublin Warszawa Kraków Wrocław Gdańsk Rzeszów

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapoznałem się z regulaminem szkoleń i akceptuję warunki w nim zawarte

 ALICJA TUPAJ

Koordynator ds. szkoleń

 

szkolenia@fizjopassion.pl
730 333 802

szkolenia@fizjopassion.pl

730 333 802

ZOBACZ TAKŻE LISTĘ WSZYSTKICH SZKOLEŃ

NERWOWO- MIĘŚNIOWA DIAGNOSTYKA I TERAPIA

Prowadzący: Bob Hannes D.O.
Cena: 3300zł

N.M.D.T. jest świetnym narzędziem do określania połączeń między dysfunkcyjnymi obszarami ciała, wyznaczającym ścieżkę efektywnej terapii. N.M.D.T. to nerwowo-mięśniowy protokół diagnostyczno-terapeutyczny, oparty o manualne testowanie mięśni. Ten system pracy pozwala określić, co, gdzie i jak należy poddać terapii, by pomóc pacjentowi w aktualnie zgłaszanym problemie.

Rozejście kresy białej – diagnoza, terapia, aktywność

Prowadzący:
Cena: 400zł

Celem warsztatu jest przedstawienie elementów diagnostyki i terapii kluczowych problemów związanych z rozejściem kresy białej i wskazanie bezpiecznych form aktywności na każdym etapie procesu usprawniania. Skupimy się na zrozumieniu anatomii w praktyce. czynnikach predysponujących, konsekwencjach klinicznych i realnych możliwościach terapeutycznych w przypadku rozejścia kresy białej.

MASAŻ TKANEK GŁĘBOKICH W UJĘCIU KLINICZNYM

Prowadzący: mgr Patryk Sobotka, dr Maciej Duczyński
Cena: 2100zł

Sześć dni szkoleniowych, pod okiem Projektu Masaż, czyli największych pasjonatów masażu w Polsce. Po tym szkoleniu, terapia tkanek miękkich będzie czystą przyjemnością, a efekty terapeutyczne przyniosą ci ogromną satysfakcję.

Wywiad i badanie trzewne

Prowadzący: Marcel Mieszkalski
Cena: 150zł

Coraz więcej terapeutów interesuje się tematyką terapii trzewnej, co rodzi potrzebę poszerzania wiedzy z zakresu wywiadu i badania odnoszącego się do fizjologii układu pokarmowego. Jak rozmawiać z pacjentem i o co pytać w kontekście problemów gastrycznych? Kiedy problemy te mogą korelować z dolegliwościami narządu ruchu? Dowiedz się tego podczas warsztatów.

Cylinder brzuszny w praktyce fizjoterapeuty

Prowadzący: Marcel Mieszkalski
Cena: 150zł

Praca z cylindrem brzusznym to często klucz do rozwiązania wielu problemów natury gastrycznej, ale również tych dotyczących funkcjonowania miednicy, kolumny kręgosłupa czy kończyn dolnych. Dowiedz się więcej na temat gradientu ciśnień, wzajemnej relacji jam ciała i naucz się równoważyć napięcia tych obszarów.

Aktywna przepona i prawidłowy oddech

Prowadzący: Marcel Mieszkalski
Cena: 150zł

Coraz więcej osób zastanawia się jaki wpływ na nasze zdrowie i ogólne samopoczucie ma oddech. Wniosek może być tylko jeden – ma OGROMNY wpływ! Dla prawidłowego funkcjonowania naszego oddechu potrzebujemy niezastąpionego wsparcia, którym bez wątpienia jest najważniejszy mięsień oddechowy w naszym ciele, czyli przepona.

Stres i autonomiczny układ nerwowy

Prowadzący: mgr Marcel Mieszkalski
Cena: 150zł

Celem warsztatu jest wskazanie roli autonomicznego układu nerwowego w reakcjach stresowych i potencjalnych konsekwencji długotrwałego narażenia na czynniki stresowe. Dowiesz się jak reagujemy na stres i nauczysz się balansować aktywność autonomiczną pacjenta oraz wspomożesz go w lepszym radzeniu sobie ze stresorami.

Ostry dysk – jak ugasić pożar?

Prowadzący: mgr Marcel Mieszkalski
Cena: 150zł

Dyskopatia w ujęciu bardzo kompleksowym, które pozwoli Ci nieco szerzej spojrzeć na aspekt diagnozowania i terapii problemów korzeniowych. Wyjdź poza mechaniczny model postrzegania problemów krążka międzykręgowego. Dowiedz się jakie czynniki warto wziąć dodatkowo pod uwagę.

Szyja w mięśniowo-powięziowych tarapatach

Prowadzący: mgr Marcel Mieszkalski
Cena: 150zł

Znajomość mięśniowo-powięziowych relacji odcinka szyjnego to często klucz do efektywnej terapii tego obszaru. Korelacje z czaszką, tułowiem, narządem żucia czy kończynami górnymi to elementy bezpośrednio zaangażowane w mechanizmy dysfunkcji. Naucz się diagnozować i leczyć owe mechanizmy.

Diagnostyka i Terapia Zaburzeń Układu Limfatycznego

Prowadzący: Paulina Kamińska
Cena: 1400zł

Jedno z najbardziej kompleksowych szkoleń dotyczących diagnostyki i terapii zaburzeń układu limfatycznego. Jedyne, z kolei szkolenie, którego wiedzę wykorzystacie nie tylko w tzw. naczyniówce i flebologii ale również ortopedii, neurologii i reumatologii. Co więcej, jest to szkolenie w 100% podparte rzetelną i sprawdzona wiedzą naukową, bogatym doświadczeniem klinicznym.

GLOBALNA TERAPIA STOPY

Prowadzący: Piotr Kostrzębski
Cena: 1800zł

Stopy stanowią dynamiczne rusztowanie naszego ciała, które nieustannie dostosowuje się do zmieniających się wzorców obciążenia. Ten system podporu jest wyjątkowy nie tylko przez wzgląd na swoją złożoność, ale także przez wzgląd na jego rolę w budowaniu prawidłowej postawy ciała, zarówno w pozycjach statycznych jak i podczas aktywności.

TERAPIA MANUALNA I IGŁOTERAPIA

Prowadzący: mgr Marcel Mieszkalski, Sławomir Mokrzycki
Cena: 1000zł

Wyjątkowe szkolenie, które łączy w sobie zalety postępowania manualnego i igłoterapii. Szkolenie porusza zagadnienia związane z najczęstszymi jednostkami dysfunkcyjnymi, z którymi przyjdzie Ci się zmierzyć w gabinecie.

MANIPULACJE NERWOWO-MIĘŚNIOWE

Prowadzący: Jakub Stępnik D.O.
Cena: 1200zł

Neuropatie i zespoły uwięźnięcia to bardzo aktualny problem kliniczny. Intensywny kurs manipulacji nerwowo-mięśniowych pozwoli Ci skutecznie prowadzić proces terapeutyczny w oparciu o efektywne i bezpieczne formy uwalniania struktur nerwowych.

OSTEOPATYCZNE PODEJŚCIE DO ZABURZEŃ PSYCHOSOMATYCZNYCH

Prowadzący: Jakub Stępnik D.O.
Cena: 1450zł

Praktyczny, 2-modułowy kurs z ogromną dawką wiedzy i praktycznych umiejętności. Szkolenie to ma na celu przedstawienie z praktycznej strony pracy z różnymi rodzajami stresu, jego objawami w ciele pacjenta i sposobami uwolnienia/leczenia.

Szkolenia dla fizjoterapeutów Kraków, Warszawa, Wrocław – Fizjopassion