Informacje kontaktowe:

Blog – pytania i współpraca
Szkolenia – kontakt i pytania
Alicja Tupaj Koordynator ds. szkoleń
730333802
Gabinet Wrocław – Marcel Mieszkalski
Pracownia Zdrowia
ul. Dąbrowskiego 42
50-457 Wrocław
570 155 000
Gabinet Kolbuszowa – Sławomir Mokrzycki
Przychodnia Rehabilitacyjna
Nowe Miasto 51
36-100 Kolbuszowa
667 882 992

ZINTEGROWANE TECHNIKI NERWOWO-MIĘSNIOWE

ILE WYNOSI TWOJA INWESTYCJA?

 

4 375 zł (70% – dofinansowanie) + 1 875 zł (30% wkład własny), czyli 6 250 zł

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

ZAPISZ SIĘ

DATA I MIEJSCE

Miasto: Wrocław - Moduł II - Data: 21-23.09.2018 - Wolne miejsca: dostępne

Miasto: Wrocław - Moduł III - Data: 26-28.10.2018 - Wolne miejsca: dostępne

Miasto: Wrocław - Moduł IV - Data: 16-17.11.2018 - Wolne miejsca: dostępne

Projekt stanowi całość – zapisując się na I moduł szkolenia wyrażasz chęć udziału w całym projekcie. Podczas wypełniania formularza zgłoszeniowego wystarczy więc wybrać I moduł, a my uwzględnimy Państwa udział w całym projekcie.

WYKŁADOWCY

Poznaj kadrę naszych specjalistów

MARCEL MIESZKALSKI

MGR FIZJOTERAPII, WYKŁADOWCA I INSTRUKTOR NA KURSACH DLA FIZJOTERAPEUTÓW

Ukończył studia magisterskie na kierunku Fizjoterapia na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Absolwent kilkunastu szkoleń specjalistycznych z zakresu terapii manualnej, terapii tkanek miękkich czy kinesiotapingu. Obecnie kontynuuje naukę w ramach studiów podyplomowych na kierunku Medycyny Osteopatycznej w Akademii Osteopatii w Krakowie. W swojej praktyce gabinetowej poszukuje przyczyny zaburzeń zdrowotnych, specjalizując się w pracy z bólem różnego pochodzenia. Pasjonat anatomii i fizjologii ludzkiego ciała. Doświadczeniem i wiedzą dzieli się na swoim blogu Fizjopassion oraz podczas szkoleń i warsztatów dla fizjoterapeutów.

JAKUB DURCZAK

MGR FIZJOTERAPII, OSTEOPATA, WYKŁADOWCA I INSTRUKTOR NA KURSACH DLA FIZJOTERAPEUTÓW

Tłumacz w Akademii Osteopatii. Ukończył ponad 40 szkoleń z zakresu terapii manualnej i metod neurofizjologicznych. Absolwent Akademii Osteopatii w Poznaniu. W codziennej terapii stosuje zasadę holistycznego spojrzenia na pacjenta. Szczególnie interesuje się pracą z bólem, urazami i wadami postawy. Dzięki wieloletniej pracy na szpitalnym oddziale rehabilitacyjnym i współpracy z klubami sportowymi posiada oświadczenie pozwalające pracować z bardzo szerokim wachlarzem problemów.

ANNA ŻUROWSKA

DOKTOR NAUK O KULTURZE FIZYCZNEJ, MGR FIZJOTERAPII, OSTEOPATA. WYKŁADOWCA I INSTRUKTOR NA KURSACH DLA FIZJOTERAPEUTÓW.

Wykładowca w Katedrze Fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, wykładowca i tłumacz w Akademii Osteopatii. Uczestniczka licznych kursów i szkoleń podyplomowych z medycyny osteopatycznej. W latach 2009-2010 jako jedna z czterech osób z całego świata została zaproszona do współpracy z Międzynarodowym Komitetem Paraolimpijskim w ramach projektu Classification Advisory Group w pływaniu. Trener pływania II klasy i instruktor pływania osób niepełnosprawnych, od 2007 roku prowadzi szkołę pływania i centrum rehabilitacji „Akvarius”.

DR ALEKSANDER BINSZTOK

LIDER ZESPOŁU TRENERÓW, COACHÓW I MEDIATORÓW FIRMY SZKOLENIOWO–DORADCZEJ „BINSZTOK I PARTNERZY”

Doktor nauk ekonomicznych, specjalizacja: zarządzanie i marketing; wykładowca na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz na innych renomowanych uczelniach w kraju i zagranicą. Kierownik 7 kierunków studiów podyplomowych, negocjator ipropagator mediacji, mówca motywacyjny, autor ponad 80 publikacji naukowych, artykułów prasowych i książek nt. zarządzania, marketingu oraz psychologicznych technik wywierania wpływu społecznego. Jest jednym z nielicznych naukowców, którzy łączą i wykorzystują najnowsze odkrycia w dziedzinie ekonomii i psychologii do generowania zysków w biznesie.

MARTA FRANCUZ

SPECJALISTA DS. MARKETINGU I BRANDINGU W FIRMIE SZKOLENIOWO-DORADCZEJ „BINSZTOK I PARTNERZY”

Absolwentka Brandingu na Uniwersytecie Wrocławskim i kierunku Project Management na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Jako Koordynator Sekcji HR we Wrocławskim Sztabie Światowych Dni Młodzieży 2016 z powodzeniem wdrożyła strategię rekrutacji i dwuletniego rozwoju dla ponad 1000 wolontariuszy. Kreowaniem wizerunku marek, szczególnie marek personalnych z pasją zajmuje się od ponad 5 lat. Pilot wycieczek, współautorka przewodników dla osób niepełnosprawnych „Polska bez Barier”.
Wierzy mocno i weryfikuje w praktyce, że “TO USTAWIENIE ŻAGLI, A NIE KIERUNEK WIATRU DECYDUJE, W KTÓRĄ STRONĘ POPŁYNIESZ”.

LOKALIZACJA

 

Pracownia Zdrowia (5 piętro)

ul. Dąbrowskiego 42

50-457 Wrocław

Zostaw komentarz

Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna. Twój email nie zostanie opublikowany.

Proszę czekać...

Zintegrowane Techniki Nerwowo-Mięśniowe - Fizjopassion