#22 odcinek Fizjopassion na podsłuchu

Zapraszamy na premierę kolejnego odcinka naszego podcastu – Fizjopassion na podsłuchu. Jakie tematy poruszymy tym razem? Tego dowiesz się 11 października, punktualnie o 7:30. 

Jeśli chcesz zadać nam pytanie, na które odpowiemy w jednym z odcinków Fizjopassion na podsłuchu to napisz do nas klikając w poniższy przycisk. W tytule wiadomości wpisz ‘PODCAST’.

Nie przegap kolejnej porcji terapeutycznych przemyśleń okraszonych odrobiną humoru! Do usłyszenia Fizjopasjonato!

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

11 paź 2021
Zakończone!

Czas

07:30
Kategoria

Prowadzący

 • Dariusz Kowalski
  Fizjoterapeuta, Osteopata

  Jestem Darek i chcę Ci trochę pomóc zgłębić tę mega złożoną zagadkę, jaką stanowi ludzkie ciało. Gdzie szukać źródła dolegliwości? Jaki test wykonać? Którą ścieżką terapeutyczną podążyć? Wcale nie tak dawno temu sam przebijałem się przez gąszcz podobnych pytań – właściwie wciąż to robię, ale jeśli chcesz, to z chęcią podzielę się z Tobą odpowiedziami, które już znalazłem, a odpowiedzi na resztę pytań możemy poszukać wspólnie.

  Co robię zawodowo? Na co dzień pracuję w gabinecie, asystuję w szkole osteopatii, czasami bywam tłumaczem kursu lub branżowej książki. Poza tym razem z Marcelem i Kubą przygotowuję dla Ciebie nową dawkę wiedzy i motywacji!

  A co w czasie wolnym? Jeśli aktualnie jest zimno, to istnieje duża szansa, że znajdziesz mnie na szczycie najbliższej ośnieżonej góry z deską przypiętą do butów. Jeśli dodatkowo jest też ciemno, to wtedy już na pewno siedzę przy stole z jakąś planszówką.

 • Jakub Durczak
  Fizjoterapeuta, Osteopata

  Jestem fizjoterapeutą i osteopatą z ponad 15 letnim stażem.

  Od samego początku mojej drogi zawodowej bardzo intensywnie szkoliłem się podyplomowo zarówno w zakresie pracy poprzez ruch (PNF poziom 5, NDT Bobath dla dorosłych) jak i wszelkich form pracy manualnej.

  Pomimo ukończenia około 70 szkoleń mój głód wiedzy nie został zaspokojony a w głowie pojawiało się coraz więcej pytań. Odpowiedzi na wiele z nich uzyskałem podczas studiów osteopatycznych a na pozostałe ciągle szukam odpowiedzi ucząc się anatomii, embriologii i fizjologii oraz starając się zrozumieć interakcje między tymi naukami podstawowymi. Dlatego właśnie rozpocząłem naukę medycyny ewolucyjnej 😉

  Z tych przemyśleń oraz doświadczeń zawodowych wyłonił się program mojego szkolenia “Skolioza okiem osteopaty” . Jest to szkolenie, na którym staram się jak najlepiej przekazać moje postrzeganie problemu skolioz i wad postawy oraz dać uczestnikom wszelkie narzędzia potrzebne do samodzielnej pracy.

 • Marcel Mieszkalski
  Fizjoterapeuta, Osteopata

  Magister fizjoterapii i osteopata z pasją, który od lat wspiera rozwój i edukację polskich terapeutów. Twórca marki Fizjopassion, zrzeszającej społeczność Fizjopasjonatów.

  Absolwent 5-letniego cyklu kształcenia osteopatycznego w Akademii Osteopatii w Krakowie. Po ukończeniu studiów związany z Akademią w roli asystenta, gdzie wspiera studentów jednego z poznańskich roczników.

  Ukończył kilkadziesiąt szkoleń z zakresu terapii manualnej, terapii wisceralnej czy terapii tkanek miękkich.

  Szczególnie zainteresowany anatomią w praktycznym wydaniu oraz zagadnieniami klinicznymi. Nieustannie rozwija się w ramach szkoleń podyplomowych pod okiem polskich i światowych pionierów medycyny osteopatycznej.

  Twierdzi, że zdobywanie wiedzy nie ma początku ani końca. Edukacja to dla niego proces zwany życiem.

Komentarze