Akademia Fizjopassion: Zapytaj eksperta

Zapytaj eksperta to cykliczne spotkania webinarowe, na które zapraszam ekspertów zajmujących się szeroko pojętym zdrowiem. 

Jest to niezwykła okazja, by poszerzyć terapeutyczny horyzont i wymienić doświadczenia z licznymi specjalistami, którzy podpowiedzą Ci nie tylko jak zadbać o pacjentów, ale również o siebie.

Podczas zaplanowanych spotkań poruszam z ekspertem ustalony wcześniej temat, a Ty jako uczestnik webinaru możesz zadać pytanie w ramach sesji Q&A. Każdy webinar w ramach cyklu zapytaj eksperta jest nagrywany i trafia w formie retransmisji do zasobów Akademii Fizjopassion.

W styczniu spotkamy się z Dariuszem Kowalskim, osteopatą specjalizującym się w fizjologii ewolucyjnej. Temat spotkania z Darkiem to: 

TAJEMNICE STANU ZAPALNEGO I PROCESU GOJENIA, CZYLI PRAKTYCZNE SPOJRZENIE NA PACJENTÓW W STANIE OSTRYM

 • 00

  dni

 • 00

  godzin

 • 00

  minut

 • 00

  sekund

Data

17 sty 2022

Czas

19:00 - 21:00

Prowadzący

 • Marcel Mieszkalski
  Fizjoterapeuta, Osteopata

  Magister fizjoterapii i osteopata z pasją, który od lat wspiera rozwój i edukację polskich terapeutów. Twórca marki Fizjopassion, zrzeszającej społeczność Fizjopasjonatów.

  Absolwent 5-letniego cyklu kształcenia osteopatycznego w Akademii Osteopatii w Krakowie. Po ukończeniu studiów związany z Akademią w roli asystenta, gdzie wspiera studentów jednego z poznańskich roczników.

  Ukończył kilkadziesiąt szkoleń z zakresu terapii manualnej, terapii wisceralnej czy terapii tkanek miękkich.

  Szczególnie zainteresowany anatomią w praktycznym wydaniu oraz zagadnieniami klinicznymi. Nieustannie rozwija się w ramach szkoleń podyplomowych pod okiem polskich i światowych pionierów medycyny osteopatycznej.

  Twierdzi, że zdobywanie wiedzy nie ma początku ani końca. Edukacja to dla niego proces zwany życiem.

Komentarze