kontakt@fizjopassion.pl 572-518-516
Koszyk Zaloguj / Zarejestruj
Szkolenia stacjonarne – kontakt i pytania
Joanna Śpiewak Koordynator ds. szkoleń
Webinary – kontakt i pytania
Gabinet Wrocław – Marcel Mieszkalski
Aktualnie brak zapisów dla nowych pacjentów. Zapraszamy do kontaktu w sprawie zapisów od kwietnia 2021.
logo
logo
Ładowanie Wydarzenia
 • To wydarzenie minęło.
Mar 11

System przepon funkcjonalnych – od koncepcji do praktyki gabinetowej

11 marca @ 09:00 - 11:00

Darmowy

Szczegóły

Data:
11 marca
Czas:
09:00 - 11:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Szkolenie online

Organizator

Fizjopassion
Email:
kontakt@fizjopassion.pl

Retransmisja wideo

Dostępna przez 7 dni

Sesja Q&A

Dla uczestników na żywo

Bezpłatne szkolenie online dedykowane fizjoterapeutom, osteopatom, masażystom, trenerom ruchowym i innym specjalistom pracującym z ciałem. Szkolenie ma charakter praktycznego wykładu, podczas którego poznasz koncepcję systemu przepon funkcjonalnych. Dowiesz się ile mamy przepon, gdzie się lokalizują, jakie jest ich znaczenie kliniczne i jak z sukcesem wykorzystać ten system w codziennej praktyce gabinetowej.

Zapoznaj się z harmonogramem szkolenia i zapisz się nawet jeśli nie możesz uczestniczyć na żywo w wyznaczonym terminie.

9:00–9:30 Dariusz Kowalski

 • Dariusz Kowalski

  Kim jestem? Jestem Darek i chcę Ci trochę pomóc zgłębić tę mega złożoną zagadkę, jaką stanowi ludzkie ciało. Gdzie szukać źródła dolegliwości? Jaki test wykonać? Którą ścieżką terapeutyczną podążyć? Wcale nie tak dawno temu sam przebijałem się przez gąszcz podobnych pytań – właściwie wciąż to robię, ale jeśli chcesz, to z chęcią podzielę się z […]

  Image Not Found On Media Library
 • System przepon funkcjonalnych – z tej części szkolenia dowiesz się jak klasyfikować i lokalizować przepony funkcjonalne. Między innymi, przybliżymy Ci podział na przepony pierwotne i wtórne (centralne i obwodowe).
 • Przepony w świetle anatomii – poznasz charakterystykę budowy anatomicznej przepon funkcjonalnych i połączenia między nimi, dzięki czemu łatwiej zrozumiesz wzajemne zależności między określonymi strefami w ciele.

9:30–10:00 Marcel Mieszkalski

 • Marcel Mieszkalski

  Zawsze chciałem pomagać ludziom wrócić do pełni sił i bardzo szybko dostrzegłem, że fizjoterapia jest drogą, która idealnie określa moje ambicje zawodowe. Mozolna praca nad własnym rozwojem, ciągłe pogłębianie wiedzy i umiejętności przyczyniły się do ‚spotkania’ z osteopatią, która już przy pierwszym kontakcie pochłonęła mnie bez reszty [...]

  Image Not Found On Media Library
  Marcel Mieszkalski
 • Jamy ciała i kolumny ciśnień – dowiesz się jak napięcia przepon funkcjonalnych warunkują prawidłowy gradient ciśnień między jamami ciała i jakie ma to znaczenie dla krążenia krwi, limfy i płynu śródmiąższowego.
 • Hemodynamika – nauczysz się poprawiać komunikację między różnymi systemami regulacyjnymi (układ nerwowy, hormonalny, odpornościowy) poprzez regulację dynamiki płynów w ciele.

10:00–10:30 Jakub Durczak

 • Jakub Durczak

  Cześć, jestem Kuba. Jak to często bywa fizjoterapeutą zostałem z przypadku. Na szczęście przypadek przerodził się w pasję i tak już zostało. Realizuję się zawodowo zarówno w gabinecie jak i na sali wykładowej, a ostatnio również w studiu nagraniowym. A prywatnie? Prywatnie jestem ojcem trójki dzieci, partnerem i właścicielem mini zoo [...]

  Image Not Found On Media Library
 • System przepon w praktyce – dowiesz się kiedy i dlaczego warto pracować z systemem przepon oraz jakie są wskazania i przeciwskazania do tego typu pracy.
 • Klinika  – poznasz kliniczny aspekt pracy z przeponami, dzięki czemu wzbogacisz swoje możliwości diagnostyczne i terapeutyczne w przypadku różnych grup pacjentów i konkretnych problemów klinicznych.

10:30–11:00 Sesja Q&A

Warto być z nami na żywo

Jeśli będziesz z nami na żywo

Otrzymasz prezentację multimedialną i ofertę praktycznego szkolenia online w temacie diagnostyki i terapii systemu przepon funkcjonalnych.
Możesz też zadać pytanie, na które odpowiemy w ramach sesji Q&A na koniec szkolenia.

Uzupełnij wiedzę z tego webinaru o praktyczne techniki badania i terapii przepon

There are no upcoming events at this time

System przepon funkcjonalnych – od koncepcji do praktyki gabinetowej - Fizjopassion
X